Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMáte smartphone od LG? Aktualizace na Android Pie se hned tak nedočkáte

Máte smartphone od LG? Aktualizace na Android Pie se hned tak nedočkáte

Společnost LG, jejíž mobilní divize se potácí dlouhodobě na hraně bankrotu, je na tom s aktualizacemi svých smartphonů stále hodně mizerně. Softwarová podpora je už dlouhá léta tragická. Potvrzuje to ostatně i nová zpráva, podle které Android 9.0 Pie, který byl představen už v srpnu loňského roku, dostanou v letošním prvním čtvrtletí pouze dva modely.

Během tohoto týdne by snad devítkový Android měl doputovat na první kusy smartphonu LG G7 ThinQ, na později (období leden až březen) je slibována jeho dostupnost i pro model G7. A tím to u LG prozatím končí. 

O dostupnosti updatu pro třeba V40 ThinQ nebo G6 nejsou dostupné žádné zprávy. Firma s aktualizací pro oba přístroje jistě počítá, ale mlčení ji reputaci určitě nepřidává. U LG je to zkrátka pořád velká bída.  Nic na tom bohužel nezměnilo ani nedávné otevření centra (tzv. Software Upgrade Center), které se má starat o rychlejší aktualizace mobilů.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře