Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMáte smartphone Huawei P30 nebo P30 Pro? Zapojte se do testování nového...

Máte smartphone Huawei P30 nebo P30 Pro? Zapojte se do testování nového EMUI10!

Společnost Huawei si pro české a slovenské majitele chytrých telefonů P30 a P30 Pro připravila program, v rámci kterého mohou mezi prvními otestovat připravovanou novou verzi uživatelské prostředí EMUI10.

Do testování se mohou zapojit majitelé modelů P30 a P30 Pro, které pochází z oficiální distribuce z České republiky a ze Slovenska. Testování je zpřístupněno pouze pro dualSIM verze telefonů, konkrétně pro varianty ELE-L29 9.1.0.193 (C431E4R2P2) a VOG-L29 9.1.0.193 (C431E4R2P2), v obou případech bez úprav od operátora. Nutnou podmínkou je také mít nainstalovaný aktuální firmware 9.1.0.193.

Jak se do testování zapojit?

V tomto odkazu si stáhněte FUT a následně se přihlaste se svým Huawei ID, pod záložkou Osobní pak naleznete tlačítko Zapojit se do projektu. Přihlásit se následně můžete v záložce dostupných projektů.

Za účelem zajištění zpětné vazby byla zřízena speciální fóra, kde se můžete podělit o případné postřehy. Fóra můžete nalézt zde:

Huawei P30 s EMUI 10 (dojmy a zkušenosti)
Huawei P30 Pro s EMUI 10 (dojmy a zkušenosti)

Případné vady nahlaste také skrze samotnou Beta aplikaci.

Přihlašování je možné od úterý 10. 9. 2019, betu obdržíte přibližně týden od přihlášení se.

Závěrem připomeňme, že desátá generace nadstavby čínského výrobce nabídne více možností pro always-on displej, nové styly kalendáře, nové animace nebo vylepšený design v aplikacích. Největší novinkou EMUI 10 je ovšem tmavý režim (Dark mode) napříč celým systémem, kdy se do tmavých odstínů zahalí i aplikace třetích stran.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře