Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyMáte rádi rockovou skupinu Queen? Tak si zahrajte její hru!

Máte rádi rockovou skupinu Queen? Tak si zahrajte její hru!

Britská rocková skupina Queen se nesmazatelným písmem vryla do srdcí velké skupiny hudebních fanoušků. Pokud mezi ně patříte i vy, můžete své znalosti a vůbec fanouškovství prověřit v nové hře Queen: Play the Game. 

Hra obsahuje celkem tři herní módy – puzzle, hledání slov a trivia. Tyto herní módy jsou dále rozděleny do kategorií jako jsou názvy písní, texty, turné a alba (položky navíc se dají dokoupit v aplikaci) a poté do tří různých obtížností, takže si hru může užít opravdu každý alespoň trošku anglicky mluvící fanoušek.

Asi nejzábavnějším prvkem hry je doplňování textů (pokud alespoň zhruba tušíte) a odpovídání na hádanky typu: „Jaké bylo skutečné jménu Freddie Mercuryho?“. Ani ostatní složky ovšem nejsou k zahození a fanoušek skupiny je jistě ocení.

Hra Queen: Play the Game je k dispozici pro Android a iOS. Z Play Store a App Store si ji můžete stáhnout za 2,99 dolaru (cca 90 korun).

queen-play-the-game-obr

[appbox googleplay com.soshigames.android.quiz.queen]

[appbox appstore 948668567]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře