Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyMáte problémy s ranním vstáváním? Tento budík vás z nich vyléčí!

Máte problémy s ranním vstáváním? Tento budík vás z nich vyléčí!

Stává se vám často, že ráno zamáčknete budík a namísto, abyste vstali, vesele spíte dál? Pokud i vy máte problémy se zaspáváním, máme pro vás originální řešení. Jmenuje se Ruggie a jde o kobereček.

Ruggie nařídíte jako klasický budík a potom si ho dáte před postel. Jakmile vám ráno začne zvonit, budete se muset probudit, neboť alarm se nevypne až do té doby, dokud si na vaši novou předložku nestoupnete. Tento proces přitom nelze žádným způsobem ošálit – pro vypnutí budíku musíte mít na zemi obě nohy a to alespoň po 3 vteřiny.

Ruggie se o vaši přízeň rozhodl bojovat na Kickstarteru, kde už sklidil úspěch. Namísto požadovaných 50 000 kanadských dolarů má totiž na kontě už přes 100 000, přičemž tato částka neustále roste. Pokud byste o Ruggie měli zájem taky, můžete se také zapojit.

Základní balení Ruggie už je bohužel vyprodáno, nicméně o pár dolarů dražší set je stále k mání. Vyjde vás na 110 kanadských dolarů (cca 2000 korun) a jako bonus navíc dostanete informační knihu o tom, jak lépe vstávat.

Do konce kicstarterovské kampaně zbývá 52 dní.

3b0af8b396d0da5ed20927134e90bfc9_original

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře