Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyKonečně! Skládacího smartphonu od Samsungu se dočkáme už koncem roku!

Konečně! Skládacího smartphonu od Samsungu se dočkáme už koncem roku!

Telefony a tablety se neustále zvětšují, jenže kapsy nejsou nafukovací, takže význam slova „mobil“, jakožto jednoduše přenosné zařízení, se zase pomalu vytrácí. Samsung s tímto trendem bojuje velmi originálním způsobem – ve svých laboratořích vyvíjí smartphone, který lze složit.

Před několika měsíci nás Samsung na tuto skutečnost upozornil produktovým videem, které nám mimo jiné prozradilo, že skládacího smartphonu se dočkáme už v roce 2018. A tím přísun veškerých informací skončil. Jenže někteří odborníci odhadují, že toto zařízení by na trh mohlo dorazit dříve, než jsme si mysleli.

Jeden z předních analytiků se nechal slyšet: „Myslíme si, že Samsung představí skládací OLED smartphony už v druhé polovině roku 2016. Důvodem je snaha společnosti získat na trhu silnější postavení.“

Asi není třeba dodávat, že mobil se skládacím displejem by mezi lidmi způsobil hotové pozdvižení. Pokud by ho Samsung dobře uvedl, přitáhlo by to mnoho nových zájemců a společnosti potažmo zvýšilo i tržby.

Kdyby se skládací smatphone od Samsungu dostal na trh před Vánoci, napsali byste si o něj Ježíškovi?

koncept-skladatelny-telefon-640x408

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře