Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMáte doma Samsung Galaxy S5? Brzy budete moci aktualizovat na Android 5.0...

Máte doma Samsung Galaxy S5? Brzy budete moci aktualizovat na Android 5.0 Lollipop!

Těsně po aktualizaci operačního systému smartphonu LG G3 se v Evropě dočkal aktualizace také další high-endový telefon Samsung Galaxy S5. Pokud ho tedy máte doma i vy, na Lollipop budete moci brzy aktualizovat také.

Aktualizace telefonu Samsung Galaxy S5 na nejnovější Android 5.0 Lollipop probíhá standardně prostřednictvím OTA. To znamená, že telefon vás na aktualizaci sám upozorní a pokud nemáte zadáno jinak, po vašem souhlasu vám ji do telefonu automaticky nainstaluje.

Samsung Galaxy S5 je vůbec prvním telefonem Samsungu, který aktualizaci na nejnovější Android dostal. Paradoxně předběhl i Google Play edici telefonu Samsung Galaxy S4 s čistým Androidem. Právě telefony s čistým Androidem totiž při aktualizaci na vyšší verzi systému mívají přednost.

Aktualizace Samsung Galaxy S5 je v současné době dostupná v Polsku, odkud se šíří do dalších evropských států. Velmi brzy ji tak budete mít k dispozici i vy.

Samsung-Galaxy-S5-Note-4-Android-5.0-Lollipop-b

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře