Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMáte děravou hlavu? Pomůže vám připomínkovač Notification Reminder v Material Designu!

Máte děravou hlavu? Pomůže vám připomínkovač Notification Reminder v Material Designu!

Pokud hledáte šikovného pomocníka, který vás bude upozorňovat na důležité schůzky, úkoly a další informace, všeho zanechte a utíkejte si stáhnout Notification Reminder. 

Notification Reminder je velmi jednoduchá, ale chytrá aplikace, která díky Material Designu navíc vypadá dobře. Uvnitř aplikace si vložíte druh notifikace a způsob, jakým vás aplikace na vybranou událost upozorní a pak už jen čekáte, až na vás zapsaná informace vyskočí. Samozřejmě způsobů upozornění a vůbec zápisu událostí je celá hromada, od klasických poznámek a zvonění až po všeříkající ikonky a melodie dle svého výběru.

Připomínkovač Notification Reminder  má velmi široké možnosti přizpůsobení a obecně nastavení a díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní se opravdu dobře ovládá. Kupříkladu zavření aplikace po přečtení poznámky aplikace může provést automaticky několik sekund po otevření notifikace atd.

Aplikace Notification Reminder je k dispozici pro zařízení s Androidem. Z Google Play si ji můžete stáhnout zdarma.

notification-reminder-obr

[appbox googleplay com.bhanu.notificationreminders]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře