Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyMarvel Run Jump Smash! – Pěkně zpracovaná běhačka se superhrdiny

Marvel Run Jump Smash! – Pěkně zpracovaná běhačka se superhrdiny

Zachraňte v kůži některého z komiksových superhrdinů svět! Nečeká vás ale nic lehkého. Budete překonávat nebezpečné překážky, skákat a bojovat se zákeřnými padouchy.

Novinka Marvel Run Jump Smash!, která je nyní k dostání pro systémy iOS a Android, patří do tzv. kategorie endless runner her, tedy nekonečných běhaček.

Každý ze superhrdinů, za které můžete hrát, oplývá výjimečnými schopnostmi a speciálními útoky. Schopnosti vašeho oblíbence můžete v průběhu hry vylepšovat, abyste byli schopní vzdorovat stále silnějším soupeřům.

Hra je vlastně přeskinovaný megahit Jetpack Joyride – budete tedy nekonečně běhat, skákat, sbírat zlaté mince a útočit. Nevýhodou Marvel Run Jump Smash! je, že hráč musí být neustále připojený k internetu. Pokud nemáte datový tarif u operátora nebo nejste v dosahu WiFi, máte prostě smolíka. Nezahrajete si.

Marvel Run Jump Smash! si můžete zakoupit za zaváděcí cenu 19,98 Kč.

[appbox googleplay com.marvel.runjumpsmash_goo]

[appbox appstore id714566210]

widow

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře