Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyLegendární Dungeon Keeper se vrací! Ke stažení je pro Android a iOS

Legendární Dungeon Keeper se vrací! Ke stažení je pro Android a iOS

Máte chuť napáchat trochu toho zla? Pokud ano, stáhněte si remake staré klasiky Dungeon Keeper. V roli vládce dungeonu budete budovat svoje podzemní království, rekrutovat a řídit podřízené příšerky a bojovat s odvážnými hrdiny, kteří do vašeho labyrintu zabloudili.

Nový Dungeon Keeper pro mobilní zařízení je krásnější než originál a samozřejmě uzpůsobený dotykovému ovládání. Hra je ke stažení zdarma, ale nechybí možnost nakupování různých předmětů a pomůcek skrze drobné platby.

V Dungeron Keeperu se stáváte zlým vládcem podzemí. Budete stavět svůj komplikovaný podzemní systém a starat o příšerky, které pro vás budou „pracovat.“

Na svoji obranu také musíte cvičit monstra, která však musejí být vytrénovaná, najedená a všelijak dále uspokojená, aby odolaly sílícím útokům nepřátel. Podzemí totiž pravidelně přepadávají skupinky dobrodruhů, kteří pátrají po ztracených pokladech…

[appbox appstore id659212032]

[appbox googleplay com.ea.game.dungeonkeeper_row]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře