Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyMapy.cz nabízí turistickou navigaci veřejnosti k testování

Mapy.cz nabízí turistickou navigaci veřejnosti k testování

Mapy.cz dnes spustily první verzi své turistické navigace do veřejného testování. Funguje v celé Evropě a využijí ji řidiči automobilů, cyklisté a především pěší turisté. Ty hlasová navigace upozorní na blížící se rozcestník, povede je po preferované nejkratší či turistické trase, nebo jim vykreslí barvy turistického značení na stezkách.

Aplikace s navigací je momentálně dostupná do mobilů se systémy Android pro 3 500 zájemců. Ti si ji mohou do svých přístrojů stáhnout přes veřejný odkaz, případně se některým zobrazí nabídka na testování rovnou na službě Google Play.

„Hlasová navigace je dlouho očekávaná funkce, proto ji chceme s našimi fanoušky vyladit ještě předtím, než ji nabídneme všem. Zájem máme především o lidi, kteří ji budou skutečně využívat a dají nám z vlastního testování zpětnou vazbu,“ vysvětluje Jakub Faifer, produktový manažer Mapy.cz.

[appbox googleplay cz.seznam.mapy]

tumblr_inline_oanqlrgAQz1tstufo_500

Zdroj: Mapy.cz

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře