Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyManos - Hands of Fate. Nejhorší film všech dob vyjde jako 8bitová...

Manos – Hands of Fate. Nejhorší film všech dob vyjde jako 8bitová hra pro iOS

Příšerný film, herecké výkony žádné, příběh směšný, gradace nulová, dialogy otřesné a zbytek veskrze nudný a trapný. To je snímek Manos – Hands of Fate, ještě nedávno hodnocený jako nejhorší film všech dob na serveru imdb.com.

?Opravdu asi nejhorší film, jaký jsem kdy viděl, ale zároveň právem kultovní záležitost. Tohle jen tak někdo nepřekoná,? tvrdí uživatel s přezdívkou Conner.s na webu ČSFD.

O to větším překvapením bylo, když britští vývojáři ze studia FreakZone Games oznámili, že na motivy tohoto bizarního filmu vznikne hra v osmibitové grafice, připomínající staré titulu z platformy Nintendo.

Manos – Hands of Fate zavítá do App Storu 26. července. ?Je to impozantní oslava špatnosti, prezentována jako něco dobrého,? píší vývojáři. ?Je to divné, ale i přesto, že hra neoslní grafikou, je mnohem lepší než film!? tvrdí Mike Nelson.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře