Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyMalý iPhone SE 2 má být už na jaře. Bude vypadat jako...

Malý iPhone SE 2 má být už na jaře. Bude vypadat jako iPhone 8

O tom, že Apple připravuje nástupce svého iPhonu SE, se spekuluje dlouho a informace jsou často rozporuplné. Podle nejnovějších zpráv americký gigant malý smartphone ale opravdu připravuje. Nový model má designově vycházet z iPhonu 8, výkonem ale bude patřit k naprosté špičce na trhu. Přemíru výkonu mu zajistí procesor z iPhonu 11. 

Podle dobře informovaného analytika Ming-Chi Kuo bychom se nové verze malého iPhonu měli dočkat už zanedlouho. Kuo uvádí, že Apple oznámí nepřímého pokračovatele SE už zkraje příštího roku. Telefon si má vzhled propůjčit od iPhonu 8, očekávat tak můžeme displej velikosti 4,7 palce s viditelnými rámečky. Novinka však dostane zbrusu nový procesor A13, který používají nejnovější modely iPhone a přítomny mají být i 3 GB operační paměti.

Naprosto klíčovým aspektem nového iPhonu SE 2 však bude nepochybně cena. Pokud Apple novince přidá podobnou cenu, za jakou se začal prodávat původní SE, může mít zaděláno na hit roku.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře