Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyPrvní majitelé phabletu Galaxy Note 3 dostanou zdarma od Samsungu chytré hodinky...

První majitelé phabletu Galaxy Note 3 dostanou zdarma od Samsungu chytré hodinky Galaxy Gear

Samsung u příležitosti zahájení prodeje nového Galaxy Note 3 přichází se speciální nabídkou. Ve dvou svých českých značkových prodejnách bude pro padesát prvních majitelů nového tabletomobilu přichystán dárek v podobě voucheru na chytré hodinky Galaxy Gear zcela zdarma.

Samsung Galaxy Note 3 se začne prodávat celosvětově ve stejný den, a tak i čeští fanoušci si ho budou moci zakoupit už zítra, ve středu 25. září. Doporučená maloobchodní cena činí 18 999 korun včetně DPH.

„Chceme těm největším příznivcům Note 3 dát jedinečný dárek. Proto jsme zvolili naše chytré hodinky Galaxy Gear. Ty se objeví na pultech českých obchodů zhruba v první polovině října, ale prvním majitelům Note 3 je pošleme přímo domů,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Kdo se bude chtít stát jedním z prvních majitelů Note 3 a vypraví se pro něj hned ve středu, měl by zvážit návštěvu dvou vybraných českých značkových prodejen Samsung: v Praze v OC Chodov a v Brně v OC Olympia.

Pro padesát (pro každou prodejnu zvlášť) nejrychlejších zákazníků v každém z obchodů – vždy jeden kus na osobu – je totiž připraven exkluzivní dárek. Spolu s novým phabletem v černé nebo bílé barvě dostanou i voucher na jedno balení chytrých hodinek Galaxy Gear v černé barvě zdarma. Ty budou doručeny domů každému kupujícímu poté, co se objeví v prodeji.

Prodej tabletofonu Note 3 bude zahájen ve středu 25. září ve 12:00 hodin.

sung

Zdroj: Samsung TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře