Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyMajitelé LG G3 mohou na YouTube přehrávat 1440p videa

Majitelé LG G3 mohou na YouTube přehrávat 1440p videa

Google opět provedl změny ve své aplikaci YouTube. Hlavní novinkou, která potěší především majitele chytrých mobilů se superjemným QHD displejem, je možnost volby kvality videa v rozlišení 1440p.

Možnost přehrávat klipy v režimech kvalitnějších než je 1080p Google zpřístupnil už koncem loňského roku, takto kvalitní videa však byla přístupná jen z webové verze YouTube. Nyní se to mění a nabízí je ke zhlédnutí i v mobilní aplikaci.

Smartphonů s QHD displeji ale zatím není mnoho, ve skutečnosti je na trhu jen pár modelů. K těm, které se dostaly i k nám do Česka, patří celkem povedené LG G3.

Redaktoři serveru Droid-Life zaregistrovali novou volbu 1440p při používání právě tohoto mobilu u klipů známého komentátora technologické scény, Marquese Brownleeho.
1440p-youtube
1440

Zdroj: Droid-Life
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Na mém tabletu LG G-Pad 8.3 to nabízí maximálně 720p, asi na to není hw stavěn a displej má jen 1200p, takže to i chápu 😀

  2. No tak zatím mi to na g3 nefacha musím asi počkat na aktualizaci

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře