Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyMagCable: Magnetická nabíječka, která zvládne nabít (téměř) jakýkoliv smartphone

MagCable: Magnetická nabíječka, která zvládne nabít (téměř) jakýkoliv smartphone

Crowdfundingový portál Kickstarter je semeništěm originálních nápadů, které nám často usnadní život. MagCable od společnosti aMagic je jedním z nich.

MagCable je nabíječka pro tablety, smartphony a další zařízení, která podporuje Lightning konektor od Applu i klasické micro USB. Tento konektor vložíte do zdířky pro nabíjení a už ho tam necháte. Pro nabíjení potom ke konektoru potom přiblížíte konec speciálního kabelu, který se díky magnetu ke konektoru přichytí a automaticky začne nabíjet.

Používání MagCable si podstatně usnadníte nejen nabíjení na místech, kde se nemůžete plně soustředit na zapojení konektoru, ale zároveň si zařídíte jeden příjemný bonus – jelikož je konektor k telefonu trvale připojený, brání proti prachu a dalším nečistotám a samozřejmě i vůči poškození samotnou manipulací s nabíječkami.

Tvůrci MagCablu po komunitě na Kickstarteru požadovali 50 000 liber, cíl už je ovšem dávno překonán. Do konce kampaně zbývá už jen několik hodin, následně budete muset čekat na první kusy v obchodech. Tam by se MagCable měl dostat v nadcházejících měsících. Cena zařízení se bude pohybovat okolo 15 dolarů.

Pokud vás MagCable zaujala, doporučujeme vám, abyste navštívili stránky společnosti aMagic. Nacházejí se na ní další zajímavé technologické vychytávky.

https://www.youtube.com/watch?v=PfkOtbYbIVI

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře