Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyMagazín Playboy má novou aplikaci, je v angličtině a neobsahuje nahé dívky

Magazín Playboy má novou aplikaci, je v angličtině a neobsahuje nahé dívky

Podle nejnovější statistiky Playboye přichází na internetové stránky Playboy.com rovných 80% všech čtenářů z mobilních zařízení. Z toho důvodu se Playboy rozhodl zřídit příslušnou mobilní aplikaci.

Aplikace s názvem Playboy NOW  je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS. Aplikace obsahuje v podstatě to samé, na co jste zvyklí i z papírového Playboye. Rozdíl je pouze v tom, že v ní nenajdete nahé dívky.

Playboy NOW je zaměřená na články o celebritách, moderních trendech, sportu atd. Vedle toho v ní najdete obrovskou hromadu  zajímavých videí, v nichž se lidé nechávají zmrzačit zvířaty, testují rychlé automobily a dělají další úžasné věci. Videa a články lze v menu třídit, takže si aplikaci klidně užijete i pokud nemluvíte anglicky. Zbytek aplikace je ovšem nemilosrdný, takže pokud si chcete počíst, budete muset oprášit anglické slovníky.

Vedle uveřejnění nové aplikace Playboy aktualizoval své internetové stránky. Podle jeho šéfredaktora chce magazín zřídit „tu nejlepší sajtu, kterou kdy internet nabídl“.

Playboy NOW si můžete zdarma stáhnout z Google Play a App Storu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/playboy-now/“/]

[appbox googleplay com.playboy.playboynow]

[appbox appstore 930678202]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře