Magazín Playboy má novou aplikaci, je v angličtině a neobsahuje nahé dívky


Magazín Playboy má novou aplikaci, je v angličtině a neobsahuje nahé dívky

Podle nejnovější statistiky Playboye přichází na internetové stránky Playboy.com rovných 80% všech čtenářů z mobilních zařízení. Z toho důvodu se Playboy rozhodl zřídit příslušnou mobilní aplikaci.

Aplikace s názvem Playboy NOW  je dostupná pro zařízení s Androidem a iOS. Aplikace obsahuje v podstatě to samé, na co jste zvyklí i z papírového Playboye. Rozdíl je pouze v tom, že v ní nenajdete nahé dívky.

Playboy NOW je zaměřená na články o celebritách, moderních trendech, sportu atd. Vedle toho v ní najdete obrovskou hromadu  zajímavých videí, v nichž se lidé nechávají zmrzačit zvířaty, testují rychlé automobily a dělají další úžasné věci. Videa a články lze v menu třídit, takže si aplikaci klidně užijete i pokud nemluvíte anglicky. Zbytek aplikace je ovšem nemilosrdný, takže pokud si chcete počíst, budete muset oprášit anglické slovníky.

Vedle uveřejnění nové aplikace Playboy aktualizoval své internetové stránky. Podle jeho šéfredaktora chce magazín zřídit „tu nejlepší sajtu, kterou kdy internet nabídl“.

Playboy NOW si můžete zdarma stáhnout z Google Play a App Storu.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/playboy-now/“/]

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁

Zdroj: Phone Arena

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.