Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyHTC chystá návrat do segmentu tabletů. Levná novinka H7 pojme dvě SIM

HTC chystá návrat do segmentu tabletů. Levná novinka H7 pojme dvě SIM

Tchajwanské HTC sice pro Google vyrobilo zatím poslední referenční tablet Nexus 9, pod vlastním jménem se však firma do tohoto segmentu pustila zatím jen jednou. Zhruba před čtyřmi lety vydala model Flyer, který ale nebyl nijak úspěšný. Reputaci značky by měla zachránit novinka H7.

HTC H7 bude zajímat hlavně začínající uživatele a také ty, kteří mají hluboko do kapsy. Tablet dostane do vínku sedmipalcový displej (zřejmě s HD rozlišením), čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,2 GHz, 1GB operační paměti a interní úložiště o kapacitě 16 GB. Z další výbavy stojí za zmínku podpora dvou SIM, což je u zařízení tohoto typu poměrně ojedinělá záležitost.

Internetový registr zboží putujícího do a z Indie – Zauba, uvádí u tabletu cenu 9 565 indických rupií, v přepočtu zhruba 3 700 Kč. Na evropském trhu se HTC H7 bude prodávat o něco dráž. Cena by mohla začínat na částce 5 000 Kč.

2275617_htcZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře