Pátek, 24 listopadu, 2023
DomůNovinkyMafia III: Nový trailer prozrazuje datum vydání

Mafia III: Nový trailer prozrazuje datum vydání [video]

Datum vydání připravované gangsterské hry prozradil nový story trailer nazvaný One Way Road. Ten kromě toho ukazuje také honičky v autech, rvačky a nemilosrdné zabíjení nepřátel.

Záhada, kdy vyjde Mafia III, je konečně rozluštěna. Před několika hodinami vývojáři ze studia Hangar 13 uveřejnili novou upoutávku, která prozradila to nejdůležitější – hra vyjde ještě letos. Konkrétně se s ní na pultech obchodů setkáme 7. října. Dostupná bude na platformy PC, Xbox One a PlayStation 4, a to s českými titulky.

Hru Mafia III lze již předobjednat ve standardní, limitované deluxe a limitované sběratelské edici. Deluxe Edition bude k dispozici u vybraných prodejců v digitální i kusově omezené krabicové verzi a její balení, kromě hry samotné, obsahuje také přístup k dodatečnému obsahu, jenž bude vydán později, včetně kuponu Season Pass.

Limitovaná Collector’s Edition je až po okraj napěchovaná množstvím bonusů. Kromě kompletního obsahu z Mafia III Deluxe Edition zde najdete také gramofonovou desku s herním soundtrackem, sběratelský artbook, tištěné ilustrace a další dárky.

Zákazníci, kteří si u vybraných prodejů předobjednají libovolnou verzi Mafie III, obdrží DLC bonus Rodinné výpalné s trojicí exkluzivních vozidel a zbraněmi, jež se zpřístupní hned při premiéře hry.

Zdroj: Cenega

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře