Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyMad Catz C.T.R.L.i promění telefony Apple iPhone v herní konzoli

Mad Catz C.T.R.L.i promění telefony Apple iPhone v herní konzoli

Na barcelonském výstavišti lze navštívit také stánek společnosti Mad Catz, která tu kromě jiného prezentuje i jedno velmi zajímavé herní příslušenství podporující platformu Apple iOS 7.

Máte pocit, že jste zařízení na obrázku již někde viděli? Máte dobrou paměť! Jedná se totiž o ovladač, které sdílí design s modelem MLG Pro Circuit určeným pro konzoli Xbox 360, tentokrát však podporuje chytrá zařízení s iOS 7, s nimiž komunikuje prostřednictvím technologie Bluetooth.

Výhodou nového řešení Mad Catz je, že se k němu dá přišroubovat univerzální nástavec, díky čemuž můžete pohodlně zapařit i na cestách – ovladač získá zakrátko podobu handheldů Nintendo 3DS či nVidia SHIELD.

Herní ovladač Mad Catz C.T.R.L.i by se měl začít prodávat v dubnu a dostupný bude v pěti barvách – červené, černé, bílé, oranžové a modré.

Cena je stanovena na 80 dolarů (zhruba 1 600 korun), což je další příjemná zpráva. Konkurenční produkty jsou totiž mnohdy o 20 dolarů dražší.

GamepadZdroj: TouchArcade

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře