Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyLove You To Bits je point-and-click adventura ve stylu populární hry Tiny...

Love You To Bits je point-and-click adventura ve stylu populární hry Tiny Thief

Pamatujete si na roztomilou logickou plošinovku Tiny Thief? Tak to vás určitě potěší zjištění, že na iPadech a iPhonech se objevilo její nepřímé pokračování.

Hra dostala název Love You To Bits a zavede vás do kosmu. Zde budete pomáhat statečnému průzkumníkovi v hledání součástek jeho robotické lásky Novy, která se právě rozbila.

Během pátrání se dostanete do cyberpunkových měst, na mimozemské pouště a všelijaké podivné planety a místa. Herní svět je opravdu roztodivný a nechybí mu originalita.

Co se týče hratelnosti, ta se hodně podobá point-and-click adventurám, i když v moderním provedení. Hlavní postava si v inventáři nedělá zásoby předmětů, takže pokud už něco sebere, prakticky okamžitě to zase někde použije. Logické hádanky jsou přitom na docela solidní úrovni, ale zase se vám nestane, že byste se nad nimi zasekávali.

Developer Studios plánují, že Love You To Bits v budoucnosti rozšíří levely zdarma. Hra by se vedle toho měla dostat i na Androida. Přesnější informace o datu vydání na této platformě ale nemáme.

Love You To Bits vás vyjde na 3,99 eur (asi 110 korun).

[appbox appstore 941057494]

img_web2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře