LONEWOLF je neon-noirová sniperská hra se skvělým vizuálním zpracováním


LONEWOLF je neon-noirová sniperská hra se skvělým vizuálním zpracováním

Máte rádi sniperské hry a k tomu si potrpíte na nadmíru zajímavé grafické zpracování? Potom musíte mít akční hru LONEWOLF, která právě vyšla pro Android a iOS.

LONEWOLF je intenzivní sniperská hra, v níž řešíte morální dilemata jako například, kterého z rukojmích ušetřit a kterého zabít. Hlavní složkou hry je přitom samotné střílení – v LONEWOLF musíte brát v potaz pohyby vašeho nepřítele, neboť dobře odvedená práce znamená, že si nikdo ničeho nevšimne.

Vedle sniperských zbraní do ruky dostanete i klasické zbraně jako jsou kulomety, pistole, bomby ale třeba i holé ruce, s nimiž se potom vrhnete do mnohem třeskutější akce. Všechny tyto zbraně navíc lze vylepšovat, čímž se dopracujete k celkově vyšší efektivnosti.

Znuděného hráče však nejspíše zaujme grafické zpracování. Grafika hry je velmi ponurá, ale přitom se nesnaží vypadat věrohodně – postavy a lokace jsou jakoby ručně kreslené, díky čemuž se tato hra odlišuje od dalších sniperských titulů.

LONEWOLF je k dispozici na Google Play Storu a Apple App Storu a to zcela zdarma. Uvnitř hry se nacházejí mikrotransakce.

‎LONEWOLF
‎LONEWOLF
Vývojář: FDG Mobile Games GbR
Cena: Zdarma+

4_lonewolf

The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.