Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyLogitech kupuje Astro Gaming za 85 milionů dolarů

Logitech kupuje Astro Gaming za 85 milionů dolarů

Logitech oznámil, že schválil akvizici společnosti Astro Gaming, která je přední značkou v oblasti produktů pro herní konzole a má historii spojenou s výrobou headsetů pro profesionály i nadšence, jež získaly mnohá ocenění.

„Astro Gaming je přední značkou na trhu špičkových headsetů pro herní konzole a její produkty si s oblibou vybírají hráči eSports na konzolích,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize Logitech G. „Dokonale doplňuje zaměření značky Logitech G na zařízení pro hraní počítačových her, z čehož máme obrovskou radost, protože tento tým, značku a produkty máme velmi rádi. Společně chceme, aby hraní her byla ještě větší zábava pro všechny hráče z celého světa.“

Logitech firmu Astro Gaming koupí za 85 milionů dolarů v hotovosti a očekává se, že akvizice bude dokončena počátkem srpna.

Astro Gaming je průkopníkem herních produktů v oblasti audia a má silnou přední pozici na špičce trhu prémiových náhlavních sad pro konzole. Společnost se proslavila zejména headsetům A40 a A50.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře