Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyLimitovaná edice tabletomobilu Oppo N1 s CyanogenModem bude dostupná v prosinci

Limitovaná edice tabletomobilu Oppo N1 s CyanogenModem bude dostupná v prosinci

Nepříliš známý čínský výrobce oznámil, že nabídne příští měsíc uživatelům limitovanou edici phabletu Oppo N1 s alternativním firmwarem CyanogenMod. V základní verzi používá přerostlý smartphone Android 4.2 Jelly Bean s grafickou nadstavbou Color UI.

Limitovanou edici phabletu dostanete společně se slušivou krabičkou, jejíž součástí jsou také samolepky, obaly a pouzdra představující maskoty Oppo a CyanogenModu – Cida a Ollieho.

Tabletofon Oppo N1 s CyanogenModem by měla být dostupný příští měsíc za doporučenou cenu 360 liber, v přepočtu zhruba za 11 600 korun.

„Tým CyanogenModu upravil na míru svůj software, aby podporoval všechny unikátní vlastnosti Oppo N1 včetně dotykového panelu na zadní straně, dálkového ovládání Bluetooth, revoluční otočné kamery a také jedinečných funkcí z nadstavby Color, jako je probuzení telefonu poklepáním na displej a gesta pro vypnutí obrazovky,“ uvádí výrobce phabletu Oppo.

materials.png.pagespeed.ce_.o2tq-zprlt_1

Zdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře