Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyLimitovaná edice PlayStationu 4 Pro se rychle vyprodala

Limitovaná edice PlayStationu 4 Pro se rychle vyprodala

Společnost Sony před koncem letních prázdnin odstartovala prodej nové limitované edice PlayStationu 4 Pro. Do obchodů šlo pouze 50 000 kusů tohoto modelu, a tak není překvapivé, že prakticky všichni prodejci hlásí vyprodáno. Novinka byla dostupná i v Česku a případné zájemce vyšla na 13 290 korun.

Zástupci společnosti Sony se nedávno pochlubili tím, že se jim podařilo prodat již více než půl miliardy konzolí. A právě speciální verze zvaná Sony PS4 Pro Limited Edition 500 Million je oslavou tohoto jubilea.

Limitovaná edice láká na modře tónované plasty, které jsou částečně průhledné. Každá konzole má navíc na čelní straně měděný štítek, na kterém je napsáno, o jaký konkrétní model z limitované série se jedná. Ve stejném designu bude mimochodem vyveden i bezdrátový ovladač Dual Shock, webkamera či originální sluchátka.

Hardwarové součástky jsou u PS4 Pro Limited Edition 500 Million nicméně stejné jako u standardního modelu.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře