Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyLG V10: Tank mezi supermobily dostane update na Android Nougat

LG V10: Tank mezi supermobily dostane update na Android Nougat

Majitelé chytrého telefonu LG V10 se dvěma displeji a konstrukcí, která je opravdu bytelná, se mohou v brzké době těšit na zásadní softwarový update. Podle našich informací totiž firma pro tento model zhruba za dva týdny vydá Android 7.0 Nougat.

Součástí firmwaru přitom nebude jen nový operační systém, ale také nejnovější balík bezpečnostních záplat společnosti Google a inovované uživatelské prostředí UX, které by mělo vycházet z toho, jaké najdeme u nástupnického modelu LG V20.

Na závěr připomeňme výbavu LG V10. Smartphone má displej s úhlopříčkou 5,7 palce a QHD rozlišením (1 440 × 2 560 pixelů). Unikátní je pak zejména druhý displej sloužící pro notifikace a různé funkce, který je umístěný nad tím hlavním. Procesorem je šestijádrový Snapdragon 808, který není absolutně tím nejvýkonnějším, ale síly má přesto dostatek. Navíc tu jsou 4 GB RAM.

Telefonu dále nechybí 16Mpx fotoaparát, čtečka otisků prstů či čelní dvojitý foťák snímač pro autoportréty, který uživateli nabízí dva módy úhlu záběru. Standardní je 80°, rozšířený pak 120°. V neposlední řadě se LG V10 může pochlubit rámem z chirurgické oceli na bocích a zadním krytem Dura Skin, který je odolný proti škrábancům a přitom jemný na dotek.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře