Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyLG představuje prémiové bluetooth headsety

LG představuje prémiové bluetooth headsety

LG představuje českému trhu svá nová bezdrátová sluchátka. Na své si přijdou nejen sportovci či věčně vytížení manažeři, ale i milovníci hudby. Zážitek z kvalitního zvuku podtrhuje jejich stylový design oceněný nejen prestižní cenou Red dot design Award, ale především spokojenými zákazníky z celého světa.

LG Gruve (HBS-600)

Všudypřítomné dráty už nejsou tím, co by opravdové hudební fanoušky mohlo odradit od poslouchání jejich oblíbeného interpreta. K přenosu kvalitního zvuku není v dnešní době potřeba metrů kabelů omezujících pohyb. Technologie Sound Revolution™ vyvážila basy a výšky a přináší tak živější zážitek. Sluchátka LG Gruve jsou kompatibilní s kompresní technologii apt-X, podporují zvuk v HD kvalitě i hlasové ovládání Google. Součástí balení je i 3,5 mm kabel se zabudovaným mikrofonem.

Doporučená maloobchodní cena: 2 200 Kč

HBS-600_nahled

Tone+ (HBS-730)

Černá, bílá, růžová – ať už mají jakoukoli barvu, hrají skvěle. Navíc si pamatují tvar krku svého majitele. Bluetooth sluchátka Tone+ jsou prvními NeckBehind™ na světě. Jejich jedinečný design byl předlohou i pro model Tone Ultra. Kvalitní zvuk, vibrační oznámení příchozího hovoru, zvukové upozornění na vybití baterie, spojení s dvěma telefony pomocí Bluetooth či propojení s hlasovým ovládáním Google a Android aplikací BT Reader ke čtení SMS zpráv je jen krátký výčet předností.

Doporučená maloobchodní cena: 1 650 Kč

HBS-730_nahled

Tone Ultra (HBS-800)

Čistý zvuk a ergonomický tvar jsou hlavní přednosti sluchátek Tone Ultra. Jejich design kombinující lehkost, inovativní materiály a příjemné ovládání uživatele byly oceněny i Red dot design Award a IDEA Award. Výdrž Tone Ultra je 10 hodin pro Talk či Play režim a až 500 hodin pro Stand By režim. Sluchátka jsou dostupná v bílé a černé barvě.

Doporučená maloobchodní cena: 2 750 Kč

Sluchátka budou na českém trhu dostupná od července v LG Showroom v pražské Galerii Harfa.

HBS-800_nahled

Zdroj: LG TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. A/ Slovne spojenie LG a „premiovy“ je absurdne
    B/ Tohoto je plny aliexpress, za 20€

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře