Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLG představilo tablety s Androidem G Pad 7.0, 8.0 a 10.1

LG představilo tablety s Androidem G Pad 7.0, 8.0 a 10.1

Jihokorejský výrobce LG se pochlubil novými tablety s operačním systémem Android. Všechny spadají do modelové řady G Pad a chlubí se displeji s úhlopříčkami 7″, 8″ a 10,1″. K vidění budou poprvé na živo tento týden na veletrhu MedPl 2014, který se koná v Monaku.

Nové tablety doplní v nabídce LG již prodávaný model G Pad 8.3, jehož specifikace zahrnuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 600, 2 GB RAM a 16 GB uživatelské paměti. Podobnou výbavu nabídnou asi i všechny tři novinky.

Podle dostupných informací budou tablety postaveny na Androidu KitKat. Po softwarové stránce zaujme dostupnost funkcí Knock Code, která umožňuje nastavit zámek displeje pomocí určité sekvence ťukání do displeje a QPair, která dokáže spárovat tablet se smartphonem, a tak se každý hovor nebo zpráva z telefonu automaticky zobrazí na tabletu.

Tablety budou dostupné v černém, modrém a bílém provedení. Bližší informace včetně dostupnosti a výbavy výrobce oznámí tento týden na veletrhu MedPl 2014.

padZdroj: Engadget

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře