Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyHTC připravuje One M8 se systémem Windows Phone 8.1

HTC připravuje One M8 se systémem Windows Phone 8.1

O tom, že HTC připravuje smartphone s nejnovějším systémem od Microsoftu, se už delší dobu ví. Nyní tuto informaci potvrdil i populární tipster @evleaks, který působí na sociální službě Twitter. Telefon by měl nabídnout špičkové parametry a objevit se exkluzivně v nabídce amerického operátora Verizon.

Podobu připravovaného smartphonu od HTC zatím neznáme, stejně tak k dispozici nejsou ani informace o výbavě. Nebudeme ale asi daleko od pravdy, když napíšeme, že o pohon modelu W8 se postará čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu, kterému s výpočty pomohou 2 GB operační paměti.

Displej bude asi typu Super LCD3 a mít rozlišení Full HD, tedy 1 080 × 1 920 pixelů. Design se s největší pravděpodobností ponese v duchu modelu One, který používá operační systém Android.

Smartphone HTC W8 má exkluzivně nabízet americký operátor Verizon. Zda bude někdy dostupný i v Evropě zatím nebylo potvrzeno.

evleaksZdroj: @evleaks

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře