Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyLG o sobě dává znovu vědět, zveřejnilo několik videí, které vychvalují jeho...

LG o sobě dává znovu vědět, zveřejnilo několik videí, které vychvalují jeho novinku Optimus G

Jedním z nejlepších smartphonů, které si na podzim budete moci zakoupit, má být i připravovaná novinka LG. Optimus G nabídne specifikace, které uspokojí i nejnáročnější uživatele, včetně čtyřjádrového procesoru Snapdragon S4 a jemného IPS displeje.

Podle aktuálních informací by se měl telefon začít prodávat ještě na konci září. Jeho špičkový hardware dotváří výkonná  grafická jednotka Adreno 320 a dva gigabajty operační paměti (RAM).

Protože se v posledních týdnech ale hovoří spíše o konkurenčních novinkách ? nových smartphonech řady Nokia Lumia a hlavně o iPhonu (5) s větším displejem, LG uveřejnilo několik videí, které se zaměřují na největší přednosti jeho supermobilu, aby zůstalo v podvědomí potenciálních kupců.

První je zaměřené na výkonný procesor, druhé na baterii, která by měla dosáhnout až osmi tisíc nabíjecích cyklů a třetí na zobrazovací panel, jehož tloušťka oproti předchozím modelům byla redukována o 30 procent.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře