Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyLG G4 se dočkáme v druhém čtvrtletí 2015, vedle nového designu přinese...

LG G4 se dočkáme v druhém čtvrtletí 2015, vedle nového designu přinese lepší foťák

Pokud se těšíte na novou vlajkovou loď od LG, budeme vás muset zklamat. LG G4 bude podle všeho představen až ve druhém čtvrtletí tohoto roku, tedy v podobnou dobu, jako LG G3 loni.

Důvod, proč jihokorejský výrobce nepředstaví svůj smartphone už na MWC, je jednoduchý. Prý chce ještě nějaký ten čas věnovat ladění designu telefonu, který by měl projít velkými změnami.

Jelikož poslední vlajková loď LG přišla s přepracovanými tlačítky na zadní straně smartphonu a velmi úzkými rámečky, dá se očekávat, že LG G4 by po vzoru plánované vlajkové lodi Samsungu mohl vplout do vod smartphonů s kovovým tělem.

Nějaký ten čas zabere i vylepšování hardwarového vybavení smartphonu včetně jeho fotoaparátu. Šeptanda tvrdí, že 13 Mpix fotoaparát nahradí až 20,7 Mpix fotoaparát s optickým stabilizátorem, který LG představila před několika dny. Dále bychom se měli dočkat také 5,5″ Quad HD displeje, jež byl k vidění už v LG G3, a procesoru Snapdragon 810. Tyto informace jsou však (zatím) nepotvrzené, takže nám nezbývá, než doufat, že to bude stát za to.

lg-g4-concept-2

 

Zdroj: Phone Arena

 

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře