Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyLG G4 na MWC nebude, představeno má být v dubnu

LG G4 na MWC nebude, představeno má být v dubnu

Jeden z nejočekávanějších smartphonů letošního roku na veletrhu MWC neuvidíme. Podle posledních informací deníku Korea Times totiž dojde k jeho představení až v dubnu, tedy měsíc po premiéře největších konkurentů ze stáje Samsungu a HTC.

Na veletrhu MWC, který se počátkem března koná v Barceloně, se s novým našlapaným LG nesetkáme. Jihokorejský výrobce svůj top model G4 představí o měsíc později na samostatné mediální akci. S informací dnes přišly korejské novinky Korea Times, které jsou spolehlivým zdrojem informací z tábora domácích výrobců spotřební elektroniky.

LG zřejmě nechce, aby představení významného modelu zapadlo v záplavě nových zařízení ostatních výrobců. Na druhou stranu prestižní MWC, největší evropská výstava mobilních technologií, tím přichází o jednu z nejzářivějších a nejočekávanějších hvězd.

LG G4

Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře