Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyLG G3 na KVIFF 2014: Radost na sto sedmdesát dva způsobů

LG G3 na KVIFF 2014: Radost na sto sedmdesát dva způsobů

Sto sedmdesát dva návštěvníků 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si vyzkoušelo nové smartphony LG G3. Během prvních čtyř dnů KVIFF si mohli na dvě hodiny vypůjčit jeden z desíti telefonů a natočit pětivteřinové soutěžní video.

Z nasbíraného filmového materiálu bude 12. července představen krátký film v duchu sloganu LG: „Pro radost“.

„Byla jsem velmi mile překvapena rozmanitostí natočených videí. Je vidět, že filmoví fanoušci jsou opravdu kreativní lidé,“ říká Andrea de Sousa, marketingová manažerka LG Electronics. „Mezi oblíbená témata patřilo pochopitelně festivalové dění, děti a okolí Karlových Varů či netradiční aktivity návštěvníků. Na finální verzi se opravdu těším, bude to bezpochyby nevšední zážitek.“

Návštěvníci, kteří natočili svoji radost, zároveň soutěží o deset telefonů LG G3, které si měli možnost vyzkoušet. Vyhlášení vítězů proběhne již tuto sobotu společně s představením filmu.

KVIFF 2014_4_nahled KVIFF 2014_2_nahled

Zdroj: LG TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře