Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyLG G3 Beat o sobě poprvé dává vědět: 5" displej, čtyřjádrový procesor...

LG G3 Beat o sobě poprvé dává vědět: 5″ displej, čtyřjádrový procesor a KitKat

Novinka G3 Beat je zmenšená verze klíčového top modelu G3. Ponechala si ovládání na zádech a displej má docela velkou pětipalcovou úhlopříčku.

Nový model G3 Beat už na první pohled vypadá jako zmenšená verze špičkového G3. Velkou plochu předního panelu zabírá pětipalcový dispej s HD rozlišením 720 × 1 280 pixelů. Fotoaparát, kterému na zadní straně dělají společnost ovládací prvky, je osmimegapixelový. Předinstalovaný systém Android 4.4.2 Kitkat rozpohybuje čtyřjádrový procesor o taktu 1,2 GHz, kterému s výpočty pomůže porce 2 GB operační paměti.

Vnitřní paměť má velikost 16 GB a aplikace nebo fotografie ale bude možné ukládat také na paměťovou kartu. Akumulátor kapacity 2 540 mAh spolu s HD displejem by mohl zaručit slušnou výdrž telefonu na jedno nabití.

LG G3 Beat půjde na jihokorejském trhu do prodeje v polovině července v přepočtu za asi 8 100 korun. Novinka bude možná dostupná také v Evropě.

3 4 5 1 2Zdroj: GSMArena
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

    • beast se mi líbí víc, ale podle specifikací spíš beat, tohle žádná příšera není.. škoda

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře