Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyLG G Flex 2 začíná v ČR dostávat update na Android 5.1.1...

LG G Flex 2 začíná v ČR dostávat update na Android 5.1.1 Lollipop

Společnost LG vydala na českém a slovenském trhu Android 5.1.1 Lollipop pro svůj zahnutý smartphone G Flex 2. Uživatelé se mohou těšit především na opravy známých chyb a svižnější reakce systému.

LG G Flex 2 se na tuzemském trhu začal prodávat letos v únoru. Jedná se o smartphone vyznačující se pohledným designem a skvělou výbavou, jehož cena se pohybuje kolem 17 000 Kč. Nyní se tento model stává nepatrně atraktivnější, a to díky softwarové aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop.

Jak už bylo napsáno v úvodu, update přináší a plynulejší operační systém (dle reakcí uživatelů zmizelo sekání obrazu při prohlížení webových stránek a potrhávání v galerii), a dále také deaktivaci funkcí Smart Notice a Smart Bulletin.

První název skrývá chytrá upozornění respektující aktuální nastavení profilu či polohu telefonu, druhý pak filtruje a poskytuje základní informace umožňující snadný a rychlý přístup k různým funkcím. Podle výrobce obě funkce snižují výkon smartphonu a proto ve výchozím stavu nového systému došlo k jejich vypnutí. V případě potřeby se však dají kdykoli aktivovat v nastavení G Flex 2.

gflex2-lollipop-640x379

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře