Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyLG chystá prohnutý smartphone G Flex 2. Prý už to nebude takové...

LG chystá prohnutý smartphone G Flex 2. Prý už to nebude takové pádlo

LG ještě letos uvede druhou generaci modelu G Flex, tedy prohnutého mobilu. Podle dostupných informací bude telefon o něco menší a tudíž i akceptovatelnější pro širší okruh případných zákazníků.

LG G Flex je jeden z prvních smartphonů s prohnutým displejem. Ten je navíc obří, má úhlopříčku šest palců. Pro řadu zájemců byl mobil příliš velký a tak se raději poohlédli po jiném modelu.

Stejnou chybu jihokorejský výrobce tentokrát už neudělá a jak tvrdí některé servery, svou novinku vybaví menším displejem, což se pozitivně projeví na celkové velikosti telefonu. Co se týče rozlišení, tak to má být vyšší než je Full HD – asi se tedy dočkáme QHD panelu.

O tom, zda bude zadní část smartphonu opět vyrobena z materiálu, který se dovede sám opravovat, se zatím nikdo nezmínil. Ale ani by nás to nepřekvapilo.

Další informace (ani spekulace) o LG G Flex 2 nejsou známé, nicméně představení by mělo proběhnout ještě v letošním roce.

LG-G-Flex-003

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře