Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyLG čelí kritice za cenu Nexusu 4. Mimo Google Play jej chce...

LG čelí kritice za cenu Nexusu 4. Mimo Google Play jej chce prodávat za 599 euro

Jednou z velkých předností Nexusu 4 je kromě čistého androidu a výkonného hardwaru také jeho cena. 16GB varianta nového referenčního telefonu se v Google Play začne prodávat za 350 dolarů, čili za přibližně 7600 korun. Podle aktuálních informací ale LG nastavilo doporučenou maloobchodní cenu pro kamenné obchody výrazně výše. Bohužel.

Některé prodejní řetězce, například španělský Phone House, proto již oznámily, že Nexus 4 prodávat nebudou. S novou cenou údajně nejsou Google Play schopni konkurovat .

Na cenové politice LG budou především biti zákazníci v zemích jako jsou Rakousko, Itálie a Česká republika. Protože ti si telefon z elektronického obchodu, tedy přímo od Googlu, objednat nemohou. Na Nexus 4 za cenu pod 8000 korun tak s největší pravděpodobností můžeme zapomenout. Fňuk.

Společnost LG se k informacím obchodních řetězců zatím nevyjádřila.

Nexus

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. No…tak v LG chtít můžou… Ale asi je čísla prodejů s takovou cenou moc nepotěší. A vážně doufám, že takhle super telefon nezabijou cenou…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře