Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyLevný tablet Acer Iconia One 7 cílí na děti a rodiče

Levný tablet Acer Iconia One 7 cílí na děti a rodiče

Tablet Iconia One 7, který společnost Acer představila na veletrhu  Computex, cílí na ty nejmenší uživatele. Výrobce operační systém Android 6.0 totiž vybavil aplikací Kids Center, která uzpůsobí uživatelské prostředí na míru právě těm nejmladším. Samozřejmostí je rodičovská kontrola, kde je možné nastavovat různá pravidla, například i časové limity, během kterých je možné zařízení používat.

Iconia One 7 má ve výbavě sedmipalcový displej s rozlišením 1 280 × 800 obrazových bodů.  O pohon se stará čtyřjádrový čipset MediaTek MTK MT8163 při frekvenci 1,3 GHz. Dále tu najdeme 1 GB operační paměti a 8 GB nebo 16 GB úložného prostoru. Ten bude možné dále navýšit prostřednictvím paměťových karet microSD.

V českých obchodech se má tablet Iconia One 7 objevit v průběhu srpna. Oficiální prodejní cena byla stanovena na 2790 Kč. Vybírat bude z černého a bílého barevného provedení.

Iconia-One-7-B1-780-Black-main

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře