Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyLevnější Galaxy Note 3 Lite (SM-N7505) si odbude premiéru na veletrhu MWC...

Levnější Galaxy Note 3 Lite (SM-N7505) si odbude premiéru na veletrhu MWC 2014

O tom, že jihokorejský výrobce uvažuje o vydání levnějšího Galaxy Note 3, slýcháme už několik týdnů. Nyní server sammobile.com přichází s informacemi, které se týkají představení a prodeje tzv. Lite verze. Cenově dostupný phablet by se měl začít prodávat na přelomu února a března. K představení přístroje dojde na veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně.

Popularita phabletů Samsung přivede do levnějších cenových relací. Galaxy Note 3 Lite s modelovým označením SM-N7505 má být v černém a bílém provedení dostupný v průběhu prvního čtvrtletí 2014.

Samsung levnější model údajně testuje s obrazovkami o úhlopříčkách 5,5 a 5,7 palce. Displej však nebude typu Super AMOLED a fotoaparát nebude mít rozlišení třináct megapixelů, ale „jen“ osm megapixelů.

Zařazení levnějšího modelu do nabídky by dávalo smysl, poptávka po phabletech ze strany spotřebitelů totiž neustále roste, Galaxy Note 3 se ale zrovna za hubičku neprodává.

Samsung_Logo

Zdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře