Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyLenovo na MWC 2015 představí plejádu špičkových telefonů Vibe

Lenovo na MWC 2015 představí plejádu špičkových telefonů Vibe

Společnost Lenovo je na letošní Mobile World Congress 2015 pořádně připravená. Plánuje totiž představit hned několik špičkových telefonů řady Vibe, které se ponesou v duchu designových pravidel ostatních výrobců. Jedno ale budou mít společné: obrovská baterie, vysoký výkon, kvalitní zpracování a Android 5.0.

Server PhoneArena prozradil, s jakými krásami se na světovém mobilním kongrsu ukáže. Bude toho opravdu hodně a vrchol pomyslného ledovce by mohl tvořit model Vibe X3 Pro, jinak nazývaný jako Vibe Shot nebo Max. Jeho high-end výbavu má tvořit 5,5-6palcový IPS displej s rozlišením 2560 × 1440 pixelů, osmijádrový procesor Snapdragon 810, 4GB operační paměť, 64GB vnitřního úložiště a baterie s kapacitou 3400 mAh.

Vedlé této ultimátní výbavy ale zaujme fotografickými schopnostmi. Jeho 16megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací doplní trojice barvený přisvětlovacích diod a hardwarová spoušť.

Lenovo Vibe Z3 Pro Shot

Dalším z byšších modelů mí být Vibe X3. Displej má mít 5,5 palce, duální reproduktory HiFi 3.0, 20megapixelový fotoaparát a pod ním čtečku otisků prstů. Kovové tělo bude pro změnu hezky zakulacené.

Lenovo Vibe X3 (3)
Lenovo Vibe X3 (2) Lenovo Vibe X3 (1)

Rekordmani s výdrží baterie by měly být modely P1 a P1 Pro. Disponovat by měly osmijádrovým 64bitovým procesorem, 2 GB RAM a LTE konektivitou. Vibe P1 dostane baterii s kapacitou 4000 mAh, Vibe P1 Pro rovnou 5,000 mAh a k tomu senzor otisků prstů.

Lenovo Vibe P1 Lenovo Vibe P1 Pro

A nakonec zde máme něco pro milovníky barviček, řadu Vibe S1. O ní zatím nejsou žádné další informace, než následující obrázek. Pravděpodobně se bude jednat o telefon střední třídy, který by měl zaujmout rozmanitostí barev.

Lenovo Vibe S1 barvy

Vypadá to, že se máme na co těšit. Všechny novinky budou představeny během prvního březnového týdne. A mimochodem, nepřipomíná vám Vibe P1 Pro HTC One, X3 pak Moto X a S1 nakonec Sony Xperia Z3?

Lenovo Vibe product family

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://svetaplikaci.tyden.cz/author/koky/
Dlouholetý redaktor sesterského magazínu PCTuning.cz. Baví ho focení, zajímá se o nejnovější technologie a rád o nich píše. Současně pracuje jako ajťák v jedné státní organizaci. Vlastní zařízení s Androidem, ale nepohrdne ani iOS nebo Windows (Phone).
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře