Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyLenovo A7000 dostává update na Android Marshmallow

Lenovo A7000 dostává update na Android Marshmallow

Lenovo začíná rozesílat aktualizaci na nejnovější Android 6.0 Marshmallow pro levný smartphone A7000. Jeho majitelé se mohou těšit na ještě rychlejší a vyladěnější systém 5.0, než tomu bylo u dosavadní verze, ale také opravu dosavadních chyb.

Lenovo A7000 se na tuzemském trhu objevilo loni v květnu. Jedná se o smarpthone s 5,5palcovým HD displejem, osmijádrovým procesorem MediaTek MT6752m taktovaným na 1,5 GHz, RAM s kapacitou 2 GB a rozšířitelnou uživatelskou pamětí 8 GB. Telefon podporuje sítě LTE a má sloty na dvě SIM karty. Zaujme také použitím technologie Dolby Atmos, přítomností FM rádia a slušnou 2900mAh baterií.

Update na Android 6.0 Marshmallow má velikost 1,3 gigabajtu a jeho dostupnost můžete zkontrolovat skrze nastavení a položky Info o telefonu a následně Aktualizace systému. Pokud jste svůj telefon na novou verzi již aktualizovali, dejte nám vědět v komentářích.

159

Zdroj: PhoneRadar

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Zlaté lízátko, po updatu na 6.0 jsem přišel o aplikace nainstalované na sd kartu. Aby toho nebilo málo tak opětovná instalace aplikací proběhne v pořádku, ale aplikace nejdou spustit.
    Z Marshmallow jsem tedy velice nadšen

  2. Po instalaci je potřeba dát telefon do továrního nastavení. Pak vše funguje jak má.
    Pokud ne, tak aplikace nefungují korektně..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře