Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyLegendární Tomb Raider je v Google Play. Tuhle pecku prostě musíte mít!

Legendární Tomb Raider je v Google Play. Tuhle pecku prostě musíte mít!

Pokud vlastníte smartphone nebo tablet s Androidem, a patříte k fanouškům herní série Tomb Raider, máme pro vás radostnou zprávu. V Google Play je ode dneška dostupný první díl. Navíc velmi mile překvapí svou cenou. Hru si můžete zapařit za krásných 38 Kč.

Doby, kdy jsme museli sedět připoutaní k monitoru nebo televizi, abychom si Tomb Raidera zahráli, jsou nenávratně pryč. Dnes nám stačí smartphone, který nosíme po kapsách. Tomb Raider pro Android je plnohodnotný port původní hry. Nabízí tedy stejnou grafiku, která na dnešní poměry již nemusí vypadat nejlépe. Jediná úprava hry spočívá v přizpůsobení ovládání dotykovým displejům.

Hlavní postavou napínavého dobrodružství je fiktivní britská archeoložka Lara Croft, která pátrá po prastarých pokladech podobně jako Indiana Jones.

Příběh prvního dílů se otevírá prologem v Los Alamos County v Novém Mexiku. Jaderný test způsobí zemětřesení, které odhalí starověké zařízení pohřbené v poušti. Zařízení se dá do pohybu a odhaluje zamrzlou bytost…

[appbox googleplay com.squareenix.tombraider1classic]

5 2

3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře