Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyLegendární rubačka Fatal Fury dorazila do Google Play a App Store!

Legendární rubačka Fatal Fury dorazila do Google Play a App Store!

Pakliže patříte k fanouškům klasických bojovek, jakými jsou třeba Street Fighter nebo Mortal Kombat, pravděpodobně jste již někdy slyšeli i o Fatal Fury. Právě tento skvělý titul se nyní dostal na telefony s Androidem a iOS.

Fatal Fury je čistokrevná 2D bojovka á la Street Fighter. Bráníte se útokům soupeře a ve vhodnou chvíli se snažíte zaútočit. Nejvíce škody soupeři způsobí takzvané kombo, což je série devastujících útoků provedená v rychlém sledu za sebou, která je často zakončena jedním mocným úderem.

Provedení hry pro mobilní platformy se vyznačuje nostalgickou pixelovatou grafikou a stejnou návykovou hratelností jako před lety. Na výběr je z šestnácti bojovníků (včetně těch z Fatal Fury 2) a kdyby vás omrzel singleplayer, můžete vyzkoušet hru pro více hráčů (multiplayer) a přes Bluetooth si to třeba rozdat s kamarády. Vývojáři nic nepodcenili.

Za Fatal Fury pro Android a iOS dáte v přepočtu kolem 101 Kč.

[appbox googleplay com.snkplaymore.android012]

[appbox appstore id959469304]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře