Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyLegendární hra RollerCoaster Tycoon poputuje na iOS a Android

Legendární hra RollerCoaster Tycoon poputuje na iOS a Android

Jedna z nejpopulárnějších budovatelských strategií se objeví i na mobilních platformách iOS a Google Android. Podle všeho se tak stane během příštího roku. V RollerCoaster Tycoon budete muset uvolnit uzdu fantazii a vytvořit bláznivý zábavný park s nebezpečnou horskou dráhou.

Hlavní cíl hry je vybudovat co nejvýnosnější zábavní park se spoustou atrakcí, které přitahují návštěvníky (a návštěvníci znamenají peníze, hodně peněz).

Pro stavbu horské dráhy můžete použít předpřipravené šablony nebo, pokud chcete, si ji navrhnout v editoru. Váš návrh budete moci sdílet s kamarády. Hra pravděpodobně bude postavena na modelu free-to-play. Redakce serveru Pocketgamer zaslala hernímu studiu Atari dotaz, aby tuto domněnku ověřila, jakmile obdrží odpověď, doplníme ji do zprávičky.

Japonské herní studiu tento týden také oznámilo novou tahovou strategii pro iOS a Android s názvem Dungeons & Dragons: Warbands.

Tycoon

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře