Legend of Grimrock: Parádní krokovací dungeon vyšel také pro iPhone


Legend of Grimrock: Parádní krokovací dungeon vyšel také pro iPhone

Jak slíbili, tak také dnes učinili. Vývojáři ze studia Almost Human právě vydali svůj kultovní titul Legend of Grimrock pro mobilní telefony iPhone. Hra je obchodě App Store ke stažení za necelých pět eur, tedy nějakých 135 korun.

Původní dungeon Legends of Grimrock vyšel v roce 2012 na platformách PC, Mac a Linux.  Letos v květnu se dostal na iPady a od dnešního dne se potemnělými kobkami mohou procházet také majitelé jablečných telefonů.

Pokud jste milovali Dungeon Mastera a občas z nostalgie vytáhnete kreslené mapy, rozhodně dejte Grimrocku šanci, určitě vás nezklame. Je to parádní dungeon se skvěle pojatými hádankami a povedenými souboji, který se drží tradičních principů a pobaví nejen staromilce, ale také zcela nové hráče.

‎Legend of Grimrock
‎Legend of Grimrock
Vývojář: Almost Human ltd.
Cena: 129,00 Kč

Legend-of-Grimrock-iPhone

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.