Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyThe Last Guardian vyjde po devíti letech letos v prosinci

The Last Guardian vyjde po devíti letech letos v prosinci

No konečně! Nejočekávanější hra roku The Last Guardian je hotová. Tuto potěšující zprávu na Twitter oznámil Šúhei Jošida, prezident Sony Worldwide Studios.

Dobrodružný titul The Last Guardian byl ve vývoji týmem Ico od roku 2007, přičemž první záběry si veřejnost mohla prohlédnout na konferenci na E3 již v roce 2009. Vývoj se bohužel stále prodlužoval a nakonec došlo k předělávání z konzole PS3 na novější typ PS4.

Hlavním hrdinou The Last Guardian je malý chlapec, který musí zdolávat nástrahy tajemného světa. Na prozkoumávání ruin nicméně naštěstí není sám. Jeho kamarádem je totiž opeřené monstrum, které ho ve svízelných situacích vždy zachrání.

The Last Guardian vyjde exkluzivně pro konzoli PlayStation 4, respektive pro verze 4 Slim a 4 Pro. Hra se na pultech obchodů objeví v prosinci, konkrétně 6. prosince v USA a 7. prosince v Evropě.

Zdroj: PH

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře