Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyLandlord Real Estate Tycoon se stanete majiteli nejznámějších budov na světě

Landlord Real Estate Tycoon se stanete majiteli nejznámějších budov na světě

Tzv. tycoon hry byly kdysi velmi populární. Aktuálně nám z nich ovšem zbyla pouze dvojice RollerCoaster Tycoon a Airline Tycoon, což je opravdu málo. Naštěstí pro nás se díru na trhu rozhodli vyplnit šikovní vývojáři z Reality Games a to hrou Landlord Real Estate Tycoon.

Landlord Real Estate Tycoon je napojená na náš skutečný svět, což do hry vnáší punc jedinečnosti. Ve hře se stáváte bankéřem, který obchoduje se skutečnými nemovitostmi (např. Brooklynský most, Eiffelova věž, Socha Svobody, ale třeba i klasické obchody, kavárny atd.). Nejprve je nakupujete a následně pronajímáte a nebo prodáváte.

Cílem hry je nashromáždění co největšího množství financí, nemovitostí a tudíž i moci. To by pro zkušené stratégy asi nebyl takový problém, jenže je tu výše zmiňované napojení na skutečný svět. Hra sleduje skutečnou cenu nemovitostí, aktuální výši daní nebo kurzy, podle nichž se pak nabídky uvnitř ní mění. Díky tomu hráči zažijí jak pocity euforie, když se jim například podaří nakoupit známou památku levně a pak její ceny vyletí, ale také pocity zklamání, když kvůli pohybu na trhu prodělají.

Landlord – Real Estate Tycoon je zdarma k dispozici pro Android a iOS. Hra obsahuje mikrotransakce.

[appbox googleplay com.landlordgame.app]

[appbox appstore com.landlordgame.app]

Landlord-Real-Estate-Tycoon-Android-1 Landlord-Real-Estate-Tycoon-Android-2

https://www.youtube.com/watch?v=dwRJJ6A4Kn0

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře