Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyLamač dívčích srdcí Ashton Kutcher navrhuje telefony pro Lenovo

Lamač dívčích srdcí Ashton Kutcher navrhuje telefony pro Lenovo

Ano, slyšíte správně. Hvězda sitcomu Dva a půl chlapa a hlavní představitel filmového Steva Jobse se pustil do navrhování smartphonů pro společnost Lenovo. Jejich prodej bude zahájen koncem tohoto roku, oznámil šéf marketingu David Roman.

V říjnu byl Ashton Kutcher najat Lenovem jako product engineer a vypadalo to, že jde pouze o reklamu. U té to však nezůstalo a herec se ve firmě náležitě činí. „Toto partnerství s Lenovem stmeluje mou lásku k technologiím a designu, které dělají naše životy lepšími. Nemůžu se dočkat, až budu moci pomáhat vyvíjet budoucnost mobilních technologií.“ řekl Kutcher při oznámení spolupráce.

Ačkoli spolčování se s technicky zaměřenými firmami není u celebrit výjimkou (například Alicia Keys a Blackberry či Lady Gaga a Polaroid), zdá se, že Ashton propůjčuje Lenovu kromě jména a tváře také své schopnosti. Není sice technický inženýr, který by pracoval s čipsety, senzory a podobně, ale celkový uživatelský zážitek ze smartphonů bude z velké části pouze jeho. „Vím, že to může znít kýčovitě, ale je to opravdu tak. On sám sebe nejen vnímá jako inženýra, on jím je! Když vidí nějaký problém, chce ho řešit.“ poznamenal v rozhovoru David Roman.

Kutcher před odchodem k modelingu studoval biochemické inženýrství na University of Iowa a investoval do mnoha začínajících projektů, jako například Foursquare. Jak se ale povede jeho speciální edici telefonů?

wpid-after-playing-steve-jobs-ashton-kutcher-is-now-a-product-engineer-for-lenovo-tablets.jpg

Zdroj: RE/Code

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře