Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyKultovní RPG Darkstone vyjde v červnu pro Android a iOS. To přeci...

Kultovní RPG Darkstone vyjde v červnu pro Android a iOS. To přeci nemůže dopadnout špatně

Pro mobilní systémy iOS a Android se připravuje předělávka kultovního RPG s názvem Darkstone. To v mnohém připomínalo Diablo a na osobní počítače vyšlo už v roce 1999. Na remaku pracují Paul Cuisset a studio Artefacts. Uvedení hry je plánováno na červen letošního roku.

Svět Darkstone je rozdělen na několik map, na jejichž území naleznete několik vesnic a zejména hodně monster. Na začátku hry budete mít na výběr ze čtyř povolání ? hrát můžete za válečníka, kněze, zloděje a čaroděje.

Ovládání má být uzpůsobené dotykovým displejům tabletů a smartphonů, a těšit se můžeme prý také na vylepšený hudební doprovod a zvuky.

Rozdíly mezi původní verzí a připravovaným remakem můžete vidět na obrázku (předloha z roku 1999 se na obrázku nachází dole).

?Jsme si jistí, že nová verze Darkstone si získá srdce mobilních hráčů stejně jako se v minulosti tomu stalo v případě PC verze?, řekl Alain Milly.

DarkStoneZdroj: PocketGamer

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře