Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyKrymský Konflikt – Pokuste se dostat Krym zpátky na ukrajinskou stranu

Krymský Konflikt – Pokuste se dostat Krym zpátky na ukrajinskou stranu

Hra je inspirovaná konfliktem na Krymu, proto budete hrát za Rusko nebo Ukrajinu. Vaším cílem je zabrat více pozic, než protihráč anebo mu zabránit v tahu. Kromě logiky budete muset během hraní často zapojit i strategické myšlení.

Pokud poslední měsíc nežijete pod balvanem, patrně jste zaznamenali, že Rusko vojensky obsadilo a anektovalo ukrajinský poloostrov Krym.

Ve stínu nedávných událostí vznikla hra Krymský Konflikt, jejímž autorem je český vývojář Martin Řehánek. Jedná se o logickou hru na tahy, která se hraje buď proti umělé inteligenci nebo ve dvou lidech.

S jednotkami obou států, které mají podobu kulatých vlajek, se pohybujete po hrací ploše složené z bodů a obsazujete volné pozice. Pokud se přesune pouze na sousední pozici, jednotka se jakoby namnoží. Při vzdálenějších přesunech se pak jednotka prostě přesune a konvertuje všechny nepřátelské jednotky, které s ní sousedí, na svou stranu. Cílem hry dosáhnout co nejvyššího počtu bodů a porazit protivníka.

Krymský Konflikt je dostupný ve dvou verzích: placené a zdarma (s reklamou)

[appbox googleplay cz.rzehan.crimeawar.free]

[appbox googleplay cz.rzehan.crimeawar.pro]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře