Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyCaptain America: The Winter Soldier v Google Play a App Store

Captain America: The Winter Soldier v Google Play a App Store

Všehoschopného bijce z masa a kostí s enormním množstvím svalové hmoty, který bojuje za dobro věci a s ničím se sakra moc nepáře, pozná bez problémů každý příznivec marvelovských komiksů. Praotec všech superhrdinů a frajer s velkým F. se brzy představí v novém filmu, ale jak už je zvykem, při této příležitosti nemůže chybět ani pořádný herní doprovod.

V hře Captain America: TWS (The Winter Soldier) se vašimi úhlavními nepřáteli stanou desítky darebáků, který chtějí ovládnout svět. Abyste je porazili, musíte využít všechny své unikátní schopnosti a k ruce vám bude i speciální tým agentů S.H.I.E.L.D a unikátní štít, který se vyznačuje kromě jiného i brilantními ofenzivními vlastnostmi.

Hra zaujme celshadovou grafikou s komiksovými elementy, kterou zpopularizoval „písíčkový“ hit Borderlands a nepřetržitou hack n‘ slash akcí.

Captain America: TWS (The Winter Soldier) je ve verzi pro telefony s Androidem ke stažení zdarma. Po dohrání dvou levelů budete vyzváni k zakoupení plnohodnotné verze. Cena je necelých 60 korun. Hra pro iOS zařízení je zpoplatněna už od začátku.

[appbox appstore id808237503]

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftCPHM]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře